santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre fiyatlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
» Web ve Yazılım Çözümleri
Bir şirket neden web sitesine sahip olmalı? Günümüzde kurumların web siteleri, geliştirilmiş ve genişletilmiş birer kartvizit işlevi taşıyor. Üstelik bu kartvizitleri elden dağıtmak zorunda değilsiniz! Fakat pek çok küçük ve orta çaplı işletme, bir web sitesine çeşitli sebeplerle, zaman ve kaynak ayırmıyor. Oysa bir web sitesinin işletmeye sağlayabileceği getiriler, zaman zaman bir reklam kampanyasından bile daha yüksek olabilir.

WEB SİTELERİNİN SİZLERE GETİRİLERİ NELERDİR?
Öncelikle web sitesi sahibi olmak firmanızın prestijini artıracak ve kurumsal imajınızı geliştirecektir. Sonuçta müşterilerinize çağa adapte olmuş, modern bir kurum olduğunuzu göstermelisiniz. Web sitesi olmayan bir işletme, profesyonel bir bakış açısıyla, yeniliklere, gelişime ve ilerlemeye kapalı imajı yaratır. Bu imaj ise ticari açıdan büyük bir eksi olacaktır. Zamanın gerisinde kalmamak ve internette şirketinizi yansıtabilmek, size sadece ve sadece kazandırır!

NELER YAPIYORUZ?
Son teknoloji ve trendleri takip ederek estetik ve kullanışlı, kurumsal kimliğe uygun web 2.0 standartlarında web sitelerini müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçiriyoruz.

Gerek statik gerekse dinamik içerikli, etkileşimli sitelerimizde DHTML kodlamanın getirdiklerini (HTML, javascript ve CSS yi etkileşimli ve efektif kullanmak) estetik tasarımla birleştiriyoruz. Popüler Javascript kütüphanelerinden (Mootools, jQuery, gibi) ve AJAX teknolojisinden faydalanıyoruz.

Web hizmetlerimiz arasında alan adı tescili (domain name registration), web sitesi barındırma (hosting), web sitesi tasarım ve programlama, B2B, B2C uygulamaları, ürün kataloğu oluşturma, doküman ve içerik yönetimi, içerik denetim sistemleri - CMS çözümleri (joomla, wordpress, drupal), blogging ve forum çözümleri, kişisel kimlik ve portfolio çözümleri bulunmaktadır.

Web sitesi ve yazilim geliştirme aşamasında aktif olarak kullandığımız teknolojiler; HTML, CSS, Aspx, Javascript, AJAX, PHP, MySQL'dir.

Hazırladığımız tasarımlar bütün popüler tarayıcılar ile çalışacak şekilde geliştirilip, test edilmektedir.