santa sophiabakırköy playstation cafe demirdöküm servisbaymak servisbeko kombi servisiarçelik kombi servisklima serviskombi servisdemirdöküm servisbaymak servisvaillant servisprotherm servisiumre turlarıumre fiyatlarıkadıköy ikinci el eşyasarısoy nakliyat
1994 yılında kurulan Datalink Bilgisayar Sanayi Ticaret Limited Şirketi bilgisayar sektöründe, son kullanıcıdan küçük orta ve büyük boy işletmeler ve kurumlara kadar gerek yazılım ve gerek donanım alanında satış ve satış sonrası destek noktasında İstanbul'da 18 yıldır hizmet vermektedir.

Firmamız marka bazında HP, Toshiba, Samsung, Dell, Asus, Exper, Lenovo markalı satış ve satış sonrası teknik hizmetlerini yüklenmekte olup, aynı zamanda oem ürünler ve sarf malzemeler noktasında da ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir.

Firmamızın misyonu kaliteden ödün vermeden, ehliyetli ve liyakatlı tecrübeli kadrosuyla Kurumların ve İşletmelerin Bilgisayar ve Ekipman ihtiyaçlarını temin edip, satış sonrası olası problemlere karşı en kısa zamanda çözüm üretip, iş akışının aksamadan devamlılığını sağlamaktır. Müşteri memnuniyeti temel ilkemizdir.

Firmamızın Faaliyet Alanları:
» Bilgisayar,Sunucu ve ekipmanları satışı ile satış sonrası destek
» Web Programlama ve Tasarım hizmetleri
» Yazılım Hizmetleri
» Network hizmetleri
» Doping ADSL çözüm ortaklığı
» Alarm ve Güvenlik Sistemleri
» Periyodik Bakım Hizmetleri